Sport

Man Utd – Zorya, befasi në formacionet zyrtare


Publikuar më:


Manchester United: Romero, Mensah, Bailly, Smalling, Rojo, Fellaini, Pogba, Lingard, Mata, Rashford, Ibrahimovic.

Zorya: Pas pak.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.  

.

Comments
To Top