Lajme

Makina bie në greminë , një i vdekur dhe dy të plagosur (Video)


Publikuar më:


Një person ka humbur jetën ndërsa dy bashkudhëtarë të tij janë plagosur pasi një makinë tip fouristradë dali nga rruga dhe ra në greminë në fshatin Surrel të Tiranës.

Policia tha se F.V. 38-vjeç ka ndërruar jetë, ndërsa 60-vjeçari Lulzim Balla dhe Zyhdi Alcani, 55-vjeç janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

Aksidenti ka ndodhur pasditen e së dielës rreth orës 18:30, kur fouristrada me targa AA 255 JH doli nga rruga në malin e Dajtit.

Në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikëses, ambulanca dhe shërbimet e policisë.

To Top