Lajme

Majlinda Kelmendi i uron mirëseardhje Bidenit


Publikuar më:


Kampionia Olimpike Majlinda Kelmendi ka pritur zëvendëspresidentin e SHBA-ve, Joe Bidenin.

Medalistja Olimpike ka pritur Bidenin së bashku me ambasadorin amerikan në Kosovë, Greg Dellawie dhe ambasadoren e Kosovës në SHBA, Vlora Çitakun.

Comments
To Top