Sport

Majlinda Kelmendi dhe Driton Kuka kanë një mesazh para ‘Rio 2016’ (Foto)


Publikuar më:


majlinda

Trajneri i xhudos Driton Kuka ka publikuar një fotografi me dy xhudistët kosovare që morën medalje në Kazan të Rusisë.

Majlinda Kelmendi u shpall kampione e dyfishtë në kampionatin evropian të xhudos, ndërsa Nora Gjakova mori të bronztën, njofton Klan Kosova.

Kuka ka shkruar se ekipi kosovare janë të qetë e po presin të kthehen me padurim në Kosovë.

“Ditë e qetë,të relaksuar me padurim po presim të kthehemi në Atdhe! Drejt Rio2016”.

ekipa-690x380

Comments
To Top