Lajme

Majlinda Kelmendi arrin në Kosovë


Publikuar më:


Kelmendi ka aterruar pak minuta më parë në Prishtinë bashkë me ekipin e xhudos.

Ajo është pritur nga familjarët dhe zyrtarë të lartë shtetërorë. Pas pak minutave ajo do të mbajë konferencë për media.

“Jam shumë e lumtur. Falënderim për këtë pritje. Këtë e kemi pritur që një kohë të gjatë. Mua po më duket si ëndërr kjo arrije, jam shumë e lumtur”, tha Majlinda pas arritjes në aeroport.

Comments
To Top