Sport

Lukaku vjen me huqjen më të madhe në futboll (VIDEO)


Publikuar më:


Belgjika mundi 4:0 Bosnje dhe Hercegovinën në kuadër të grupit H.

Njërin nga golat e fitores e shënoi edhe Lukaku, por ai gjatë kësaj ndeshje regjistroi ndoshta huqjen më të madhe në karrierë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top