Ferizaj

Luboteni fiton lojën miqësore kundër Shutovës së Kërçovës


Publikuar më:


Klubi Luboteni në vazhdën e përgatitjes për kampionatin e sivjetmë mbrëmë në sallën e sportit Bill Clinton ka zhvilluar një ndeshje miqësore me klubin mik nga Kërçova, Shutova.
Edhe kësaj radhe klubi ferizajas shënoi fitore me rezultat final 3 :1 në sete. Ishte një lojë e mire dhe dëshmoi edhe një here se skuadra ferizajase është në formë të mirë para lojës vendimtare me rivalin kryesor KV Prishtina Volley që do të zhvillohet të Hënën me datë 18 .02.19.

To Top