Lajme

Lotët e plakut: Familja që jetonte në tendë, u bë me shtëpi natën e Kurban Bajramit (Video)


Publikuar më:


Deri të dielën, bashkë me familjen ai kishte jetuar në dy tenda. I biri i tij, Selimi, ende nuk beson se familja e tij e ka të sigurt kulmin mbi kokë.

E, hoxha i fshatit, Fidaim Fazliu, që e filloi këtë nismë bamirëse për t’i ndërtuar shtëpinë kësaj familje, tha se ndihmat erdhën nga shumë njerëz dhe atë për një kohë të shkurtë.

Comments
To Top