Lajme

Lopët rreshtohen sipas rregullave në rrethin e Prishtinës (Foto)


Publikuar më:


Deri sa policia  po apelon për kujdes në komunikacion lopët po shëtisin të lira dhe atë në pjesët më të ngarkuara të Prishtinës.

Pak çaste me parë gazetari i FerizajPress ka bërë disa foto   tek rrethi në Prishtinë ku shihen lopët duke shëtitur shlirë por edhe duke u “rreshtuar  sipas rregullave  të komunikacionit” në rreth.

13153274_10208760603953392_2027744756_n (1) 13149834_10208760604993418_2078136784_n (1) 13084296_10208760605313426_366106174_n (1)

Comments
To Top