Sport

Lojtarët e Chelsea tallen me Moses, ja çfarë ka veshur (VIDEO)


Publikuar më:


‘Blutë’ kërkojnë fitoren e 14-të radhazi në Premierligë ndaj rivalëve të Londrës.

Para kësaj ndeshje, lojtarët duken të relaksuar, madje edhe duke u ngacmuar me njërin-tjetrin.

Kështu së paku i ka ndodhur Victor Moses, që është tallur nga John Terry për veshjen e tij.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top