Lajme

Lladrovci: Sot Drenasi më bëri njeriun më krenar në Kosovë (Foto)


Publikuar më:


LLadrovci këto komente i bëri menjëherë pasi shpalli fitoren e tij në Drenas, por edhe pasi i bënë të ditura rezultatet Komisioni Qendror i Zgjedhjeve.

Më poshtë është shkrimi i plotë i Lladrovcit:

Sot, votat e qytetarëve të Drenasit më kanë bërë njeriun më krenar në tërë Kosovën.

Votëbesimi i tyre është forcë, që Partinë Demokratike të Kosovës e bën edhe më të fuqishme.

Faleminderit nga zemra të gjithëve.

Do të jem në shërbim të të gjithë qytetarëve dhe së bashku do ta bëjmë Drenasin tonë shembull për Kosovën.

auto_mmm1482098911 auto_mm1482098908 auto_m1482098904

 

.

Comments
To Top