Lajme

Lladrovci premton se do t’i ndal uzurpimet në Drenas (Video)


Publikuar më:


Këto deklarata ai i ka bërë sot në një konferencë të mbajtur për medie në Drenas.

“Më 4 dhjetor qytetarët e Drenasit i thanë jo izolimit. Drenasi do të jetë i hapur për të gjithë. Buxhetin do ta hartojmë bashkë me qytetarët. Shpenzimet e komunës do të jenë transparente dhe për çdo e muaj do të raportojë për shpenzimet. Të gjithë ata që do të jenë të interesuar për mbikëqyrjen e këtij procesi janë të mirëseardhur”, ka thënë Lladrovci, raporton lajmi.net.

Tutje, ai ka thënë se PDK-ja do t’i ndal uzurpimet dhe se transparenca paraqet qeverisjen e mirë dhe për këtë ai do t’i përgjigjet qytetarëve./Lajmi.net/

 

 

 

.

Comments
To Top