Sport

Liverpool – West Ham, gol i bukur në fillim të ndeshjes (VIDEO)


Publikuar më:


Adam Lallana Goal HD – Liverpool 1-0 West Ham… by footballderby

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top