Sport

Liverpool – West Ham, formacionet zyrtare


Publikuar më:


Tashmë formacionet e kësaj ndeshje janë bërë zyrtare.

Liverpool: Karius, Clyne, Lovren, Matip, Milner, Henderson, Wijnaldum, Lallana, Mane, Origi, Firmino.

West Ham: Randolph, Antonio, Ogbonna, Nordtveit, Reid, Cresswell, Obiang, Noble (c), Payet, Lanzini, Ayew.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top