Sport

Liverpool – City, derbi nis me një super-gol (VIDEO)


Publikuar më:


Georginio Wijnaldum Goal HD – Liverpool 1-0… by Foot_Videos

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top