Sport

Lihtenshtajn-Shqipëri, katastrofë për Kombëtaren (FOTO)


Publikuar më:


Në këtë mënyrë, ai u desh të largohej nga fusha, për t’u zëvendësuar nga Migjen Basha.

Kjo ndodhi në minutën e 44-të të ndeshjes kundër Lihtenshtajnit, përcjellë “Lajmi.net”.

Në këtë mënyrë, Kukeli është në dyshim për ndeshjen me Spanjën.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top