Sport

Lewandowski tallet keq me ‘France Football’ (FOTO)


Publikuar më:


Sulmuesi polak është renditur në vendin e 16-të.

Kjo ka bërë që ai të tallet me gazetën franceze ‘France Football’, që dhuron Topin e Artë.

Polaku ka zgjedhur llogarinë e tij në Twitter për t’u tallur me ‘France Football’.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top