Sport

Leo Messin siç nuk e keni parë asnjëherë (FOTO)


Publikuar më:


Argjentinasi me anë të një fotografie ka treguar se është po aq i mirë sikurse në futboll edhe në gatim.

Messi është në mesin e atyre pak lojtarëve që Luis Enrique u ka dhënë më shumë pushim për fundvit.

 

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top