Sport

Lëndohet Ronaldo


Publikuar më:


ronaldo-10

Futbollisti më i mirë i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka pësuar një dëmtim në kofshë, i cili mund ta detyrojë atë të mbetet jashtë sfidës së mesjavës ndaj Manchester City’t në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Madrilenët takohen me skuadrën angleze në fazën gjysmë-finale të garës më prestigjioze europiane të futbollit dhe mungesa e portugezit në sfidën e parë do të ishte tejet e madhe. /politiko.net

 

Comments
To Top