Ferizaj

Lëndohet në vendin e punës një person në Ferizaj


Publikuar më:


Një burrë ka marrë lëndime dje në vendin e tij të punës në Ferizaj, ka njoftuar sot policia. Në mungesë të sigurisë punëtori është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime, për të cilat ka pranuar edhe trajtim mjekësor.

Njoftimi i plotë i policisë:

Rr. Wiliam Wolker, Ferizaj 30.11.2018-12:00. Është  raportuar se  viktima mashkull K/Shqiptar, derisa ishte duke punuar në vendin e tij të punës në mungesë të sigurisë është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

 

To Top