Ferizaj

Lëndohet në vendin e punës një person në Ferizaj


Publikuar më:


Një person është lënduar aksidentalisht në vendin e tij të punës dje në Ferizaj.

Personi ne fjalë është dërguar për tretman mjekësor.

Për këtë rast në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe inspektorët komunalë.

To Top