Sport

Leicesteri bën mrekullinë ndaj Stoke City (VIDEO)


Publikuar më:


Ndeshja në stadiumin ‘Bet365’ përfundoi barazim 2:2.

Edhe pse vendasit kishin epërsi numerike pas ndëshkimit me karton të kuq të Vardyt, ku shënuan edhe dy gola në pjesën e parë, atë nuk arritën ta ruajnë këtë epërsi deri në fund të ndeshjes.

Kampionët e Premierligës arritën që në pjesën e dytë të shënojnë dy gola, për të marrë një pikë nga ky udhëtim.

B917 by enjoylivehdi

Daniel Amartey Goal HD – Stoke City 2-2… by alexandru-paul29

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top