Sport

Lazio – Roma, shënohet goli i parë në derbi (VIDEO)


Publikuar më:


Kevin Strootman Goal HD – Lazio 0-1 AS Roma 04… by footballderby

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top