Sport

Lazio – Roma, përleshje në fushë (VIDEO)


Publikuar më:


Pas kalimit të Romës në epërsi me golin e Strootman, ishte rezervisti Lazios, Cataldi, që ndërhyri në fushë për të kapur për fanelle golashënuesin e Romës.

Danilo Cataldi RED CARD HD – Lazio 0-1 AS Roma… by footballderby

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top