Ferizaj

Lajmi për rrezik të sulmit: Shpifje!


Publikuar më:Në disa media u raportua se gjatë ditës së nesërme pritet të ketë rrezik për sulm të mundshëm po del të jetë i pavërtet.

Burime brenda Ambasadës Amerikane në Kosovës kanë thënë për IndeksOnline se kjo është një shpifje.

Në media u raportua po ashtu që qytetarët të kenë kujdes ditën e nesërme dhe të shamangin turmat e qendrat tregtare. Por kjo sipas burimeve të IndeksOnline brenda institucioneve të sigurisë po bëhet që me tendencë që të krijohet panik tek populli./IndeksOnline/

To Top