Ferizaj

Labinot Tahiri me Behxhet Pacollin aksion humanitar në Ferizaj (Video)


Publikuar më:


Labinot Tahiri vazhdon të bëj gjeste humane.

Këngëtari nga Ferizaji do të ndihmojë familjet që kanë nevojë në ditën e hënë ku do të shpërndajë 1000 pako me ndihma për familjet që kanë nevojë.

Kjo ndihmë vije nga fondacioni i Behxhet Pacollit.

“Zotri BEGJET PACOLLI në bashkpunim me mua

Ditën e hane ora 12:00 te palestra sportive në Ferizaj do të shpërndahen 1000 pako për familjet të cilat kanë nevojë pêr ndihmë.

Pa u ndje fare keq ato familje, do ti sjelli edhe femijet e mi që të marrin ndihma nga njeriu i tyre, për ta kuptuar se vetëm kështu mund të duam njeri tjetrin dhe të ecim përpara,” ka thënë Labi

Comments
To Top