Ferizaj

Labi thotë se një deputet shqiptar ia ka dhënë dorën Petroviqit, e atij jo


Publikuar më:


abinot Tahiri ka thënë se në Kuvendin e Kosovës nuk e duan edhe aq shumë disa deputetë. Madje ai tregon se ka pasur raste kur një deputet shqiptar ia ka zgjatur dorën Slobodan Petroviqit të Listës Serbe, e atij jo.

‘’Petroviqit ia ka dhënë dorën  e mua jo. Deputeti shqiptar. Nuk ju pëlqej si person aty se jam kryeneq. Jam vetëvetja dhe ajo dorë  që ka marrë rreth 20 mijë vota në zgjedhje’’, ka thënë Labi në Oxygen, transmeton Periskopi.

Tahiri ka folur edhe raportet me Behgjet Pacollin.

To Top