Ferizaj

Labi i pandalshëm: Yvesa që vuan nga leukemia drejt shërimit


Publikuar më:


Ish-deputeti dhe këngëtari, Labinot Tahiri ka dhënë një lajm të mirë.

Ai ka bërë të ditur se Yvesa Salihu nga Istogu është në gjendje të mirë shëndetësore.

Më poshtë, postimi i Tahirit:

Lajmi i mirë për YVESA SALIHAJ nga Istogu

Mirëmengjesi shqiptarë

E di që tani kemi mbremje e jemi në pushime, por lajmi më i mirë që sot morrem është se Yvesa e cila vuante nga Leukemia e ka gjendjen më të mirë.

O gjithmonë Zotit dhe juve si popull ju paqa borgj tërë jetën që nuk na lini vetëm dhe jemi bashkë që të rinjëve t’ua shpëtojmë jeten, se bashku me Zotin.

Paaaa çfarë lajmi mirë vajza e djem

Yvesa sonte jam në Durresin e Shqipêrisë, do të dergojë video nga mbremja atje për ty.

To Top