Ferizaj

Labi grumbullon shumën e premtuar për qytetarë e dëmtuar nga vërshimet në Hasanbeg


Publikuar më:


Këngëtari ferizajas Labinot Tahiri  ka grumbulluar një shumë  rreth 11 e 500 euro  në ndihmë të banorëve të  Hasanbegut , në Shkup të cilët pësuan nga vërshimet e fundit.

Labi përmes një postimi ka falënderuar të gjithë ata që  kontribuuan në grumbullimin e shumës së mjeteve për tu dalë në ndihmë banorëve të dëmtuar.

 

 

U tejkalua shuma e premtuar nga aksioni im!
Kaq kisha mundesi🇦🇱

Faleminderit i nderuari gjaku im!
Faleminderit i dashur popull!
Kaq kisha mundesi, parat e mbledhura për Shkupin tejkaluan shumën e premtuar✊🏽
U mblodhën gjithsejt: 11,536.94 €€

Ty që ta dhash dorën vitin e kaluar në Shipkovicë të Tetovês, ishte premtim se çdoherë kur të je në krizë do jem afër teje me të gjithë popullin tënd, sikurse ti i çmuar gjaku im që i hape dyert e shtëpive në kohêrat më të vështira pêr ne✊🏽🇦🇱

Nesêr do të jem në HasanBeg, do ti shperndaj për familjet më të prekura nga rasti i vershimeve.

Me nderim dhe respket, Labinot Tahiri Ferizaj Kosove e Shqipêrise dhe populli ynë nga e gjithë Bota të cilet me dolen në ndihme në shume aksione për të miren tonë.

Zoti e bekoftë Shqipêrine dhe Shqiptarët nga të gjitha trevat✊🏽🇦🇱

Faleminderit Mediave për mbeshtjen gjatë lobimit të këtij aksioni👏🏾✊🏽

Labinot Tahiri 14022204_1758605217715445_169200325693191838_n 14054218_1758605201048780_9184654311520934125_n 13962553_1758605187715448_2486568998657668337_n

Comments
To Top