Sport

Ky është ylli i Kosovës që ushqim të preferuar i ka “flijat” (VIDEO)


Publikuar më:


Yjet e përfaqësueses së Kosovës folën për EliteZone rreth shumë gjërave, përfshirë edhe jetën e tyre private.

Teksa Valon Berisha tha se ai është ‘single’, Miloti pranoi se është i fejuar tash e një vjet.

Valon Berisha ndryshe shtoi se ai po shpreson të “gjejë një të hajrit” në ndërkohë, teksa pranoi se po e ngacmojnë femrat tjera.

Për ushqimet e tyre të preferuara, Berisha tha se “flijat” e hallës së tij i pëlqejnë shumë, teksa Miloti si preferencë të tij të ushqimeve e përmendi piten.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top