Sport

Ky është formacioni i vitit në Premier Ligë (Foto)


Publikuar më:


Football - Barclays Premier League - Tottenham Hotspur v Leicester City

Është publikuar 11-shja e vitit në Premier Ligë.

Ashtu siç edhe është pritur, dyshen e sulmit e udhëheqin Jamie Vardy i Leicester Cityt dhe Harry Kane i Tottenhamit.

Tottenhami dhe Leicesteri kanë nga 4 futbollistë në këtë formacion, ndërsa Bellerin dhe De Gea janë të vetmit lojtarë nga klubet e mëdha (Arsenal dhe United).

Më poshtë mund ta shihni formacionin e plotë. /Gazeta Blic/

premierleague

Comments
To Top