Lajme

Ky është dissi që Babastars i kishte “thur” Noizyt disa vite më parë (Video)


Publikuar më:


 

Si pasojë e të shtënave është plagosur lehtë reperi nga Shqipëria, Noziy.

 

Dihet se dy grupet OTR ku bënë pjesë Noizy dhe Babastars pjesë e së cilit është edhe Cozman, tash e sa kohë janë në “hasmëri” mes vete, transmeton Telegrafi.

Noizy ishte i fundit i cili kishte ofenduar Cozman duke e quajtur vajzë.

 

Mirëpo katër vite më parë Babastars kishte publikuar një diss ndaj Noizyt, me të cilin kishin pasur një përleshje edhe në aeroportin e Cyrihut.

Siç duket këto kanë qenë edhe disa nga problemet që kanë quar deri tek përleshja e sotme me armë.

Comments
To Top