Sport

Ky është arsyetimi i Ujkanit për humbjen 6:0


Publikuar më:


Ai ka theksuar që ndihet shumë keq pas disfatës 6:0.

“Të humbësh ndaj Kroacisë është normale, por më vjen shumë keq për tifozët sepse rezultati është i lartë. Grupi është shumë i ri dhe kemi treguar se ne dimë të luajmë futboll”, deklaroi Ujkani për “RTK”, përcjellë “Lajmi.net”.

Ujkani ka deklaruar që ndaj Ukrainës, do të shohim Kosovë tjetër.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top