Ferizaj

KV Luboteni ka bërë hapin e parë në vargun e përforcimeve, nënshkruan kontratë me Dardi Pllanën


Publikuar më:


KV Luboteni ka bërë hapin e parë në vargun e përforcimeve për sezonin e ardhshëm duke nënshkruar kontratë me lojtarin Dardi Pllana , njē ndër lojtarët më të mirë dhe mē të dëshmuar gjatë viteve të fundit nè superligën e Kosovës.

Dardi luan në pozitën e qendër dhe do të jetë një nga pikat me.të forta të Lubotenit gjatë sezonës së ardhshme .

Kryesia e klubit , shtabi teknik dhe tifozët i dèshirojnè mirëseardhje Dardit, duke ofruar ngrohtësi ekipore , bashkpunim dhe ambient profesional të punës!

To Top