Lajme

Kurti emëron Imri Demelezin zëvendësministër të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural


Publikuar më:


Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka emëruar sot, Imri Demelezi, Zëvendësministër në Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural.

Këtë e kanë bërë të ditur nga zyra e kryeministrit Kurti përmes një komunikate.

To Top