Lajme

Kur Shpendi han çokollatë për Bajram


Publikuar më:


Shpend Ahmeti

Në vizitën e delegacionit të Lëvizjes Vetëvendosje në Bashkësinë Islame të Kosovës, ishte edhe kryetari i komunës së Prishtinës nga kjo parti, Shpend Ahmeti, transmeton lajmi.net

Derisa kryetari Visar Ymeri fliste me nikoqirët e BIK-ut, Shpendi u lut nga dikush që të hante një çokollatë të cilat ishin vendosur mbi tavolinë për mysafirët.

Shpendi e mori një të tillë dhe ktheu kokën kah Albin Kurti, e duke qeshur e hëngri ëmbëlsirën. /lajmi.net

Shpendiii

Comments
To Top