Lajme

KUJDES! Lëvizja në Autostradën e Kombit është e vështirë, mund të mbyllet plotësisht (Video)


Publikuar më:


Xhevat Tahiri që e ka përshkuar këtë rrugë ka thënë për lajmi.net se ka edhe erë të madhe dhe sado të pastrohet rruga, mbushet menjëherë me borë.

Ai thotë se temperatura aktuale është -13 gradë celsius, prandaj në orët në vazhdim ka shumë mundësi që autostrada të mbyllet plotësisht për qarkullim. /Lajmi.net/

Gjendja në aksin Morinë-Kukës dhe pas daljes nga tuneli i Kalimashit:

.

Comments
To Top