Lajme

Kryeministri Haradinaj pret në takim pune zëvendëskryeministrin Limaj


Publikuar më:


Haradinaj e Limaj, biseduan për dinamikat e reja qeverisëse, për proceset nëpër të cilat po kalon vendi si dhe për reformat që duhet ndërmarrë për mirëqenien qytetare.

To Top