Sport

Kroos reagon pas postimit të Ronaldos (FOTO)


Publikuar më:


Toni Kroos ka trazuar marrëdhëniet mes gjermanëve dhe brazilianëve, pas provokimit në urimin e Vitit të Ri në Twitter.

Dje, urimit të Kroos iu është përgjigjur edhe fenomeni Ronaldo, përmes një postimi në Facebook.

Mirëpo, Kroos nuk është mjaftuar me kaq, madje ka shpërndarë urimin e Ronaldos në profilin e tij, përcjellë “lajmi.net”.

“Ti më kupton, Fenomen. E njëjta edhe për ty, legjendë”, shkroi Kroos.

Pas postimit të gjermanit, kishte reaguar edhe shoku i tij i skuadrës, Marcelo.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top