Lajme

Krim monstruoz në Serbi, përdhunon dhe vret 3-vjeçaren


Publikuar më:


Një krim monstruoz ka ndodhur mbrëmë në fshatin Vratarnica të Zjeçarit.

Një vajzë tri vjeçare, A.S., është përdhunuar e më pas është mbytur me grushte dhe gurë, transmeton Koha.net.

Sipas medieve serbe, ai që ka kryer krimin është V.C. (28), i cili pas arrestimit ka pranuar krimin.

Mediet, gjithashtu, thonë se jo-zyrtarisht mësohet që trupi i pajetë i vajzës u gjet i gjymtuar.

Comments
To Top