Lajme

Krasniqi: Hashimi, Kadriu dhe Rexhep Selimi e lanë pa armë Fehmi Lladrovcin (Video)


Publikuar më:


Jakup Krasniqi

“Ai ka kërkuar armatim më të mirë, më cilësor. Ne kishim armë. Ky nuk është faji im, sepse s’ka qenë punë e imja ndarja e armëve. Kanë qenë njerëzit e caktuar dhe ata duhet të tregojnë pse e kanë lënë në atë gjendje Fehmi Lladrovcin. Janë Hashimi, Kadriu dhe Rexhepi. Këta kanë qenë në grupin që e ka pasë për detyrë ndarjen e armëve”, ka thënë Krasniqi në emisionin “Politikë” në Tribuna Channel.

.

Comments
To Top