Sport

Kosovën apo Kroacinë? E çuditshme kë do ta përkrahin serbët sonte (FOTO)


Publikuar më:


“Telegraf.rs” i ka pyetur lexuesit e saj nëse sonte do të bëjnë tifo për Kosovën apo Kroacinë.

Deri më tani, 44.82% e anketuesve kanë votuar për Kosovën, ndërsa 22.83 për kroatët, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndërkohë, 32.35% nuk kanë votuar për asnjërën palë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.  

.

Comments
To Top