Sport

Kosovë-Kroaci, ky është lajmi i fundit nga “Loro Boriçi”


Publikuar më:


Një delegacion i Federatës së Futbollit të Kosovës dhe i Federatës së Kroacisë, kanë vizituar stadiumin në Shkodër.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar kreu i FFK-së, Fadil Vokrri, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai dje u takua edhe me ambasadoren kroate në Republikën e Kosovës, Marija Kapitanovic, e cila do të jetë e pranishme në ndeshjen e 6 tetorit.

Comments
To Top