Sport

Kosova mban seancën e fundit përgatitore para ndeshjes me Ukrainën (FOTO)


Publikuar më:


Kosova nesër në Poloni është mysafire e Ukrainës në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Botëtor ‘Rusia 2018’.

Sot në stadiumin e Krakovës, pas konferencës për shtyp, lojtarët e Kosovës kanë mbajtur seancën e fundit stërvitore.

Ndeshja mes Ukrainës dhe Kosovës zhvillohet nesër duke filluar nga ora 18:00, shkruan Lajmi.net.

bek ksks pekek

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top