Sport

Konfirmohet kalimi i Bernard Berishës te skuadra e Terekut (FOTO)


Publikuar më:


Anësori i Përfaqësueses së Kosovës, ditën në vijim do të kompletojë transferimin te skuadra Terek.

Lajmi është bërë i ditur në sajtin zyrtar të skuadrës ruse, ku konfirmon arritjen e marrëveshjes me Anzhin, përcjell lajmi.net.

Berisha do të nënshkruaj me Terekun kontratë 3.5 vjet.

Pjesë e Terek janë edhe dy futbollistë tjerë shqiptarë, Bekim Balaj dhe Odise Roshi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top