Ferizaj

Kokainë e armë në shtëpinë e një mërgimtari në Ferizaj


Publikuar më:


Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë kontrollit në shtëpinë dhe objektet përcjellëse pronë e të dyshuarit (i cili jeton në shtetet perëndimore), i janë gjetur dhe sekuestruar: 4.93 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit kokainë, disa ngjitës letër trakë, tri kartela të numrave telefonikë, një elektroshok, tre krehër me 35 copë fishekë dhe dy pistoleta.

Të dyshuarit në fjalë në shtetin e Shqipërisë, i është kapur vetura me substancë të dyshuar narkotike. Nuk raportohet për të arrestuar, njësitë relevante policore janë duke hetuar rastin. 

Rasti ka ndodhur në Ferizaj, mëngjesin e djeshëm.

To Top