Ferizaj

Klubi ferizajas fton tifozerinë në përkrahje kundër Flamurtarit.


Publikuar më:


Kryesia e klubit, shtabi teknik dhe futbollistët ftojnë shikuesit Ferizajas dhe tifozerinë tonë Ujqit që të hënën të jenë në stadium në përkrahje të klubit të fotbollit, në ndeshjen shumë të rëndësishme ku me fitore do të rriten shanset për mbetje në Superligë.

“Djelmoshat ferizajas kanë nevojë për përkrahje si asnjëherë më parë, andaj të hënën të gjithë së bashku në mbështetje të KF Ferizaj dhe të arrihet synimin që e kemi – mbetjen në Superligë direkt pa barazh” thuhet në ftesën e klubit “Ferizaj”

Ndeshja fillon prej orës 16;00 në stadiumin me bari sintetik (mbrapa sallës së sporteve)

To Top