Sport

Klauzolat e gjithë lojtarëve të Barcelonës (FOTO)


Publikuar më:


‘Squawk’ ka publikuar klauzolat e largimit të lojtarëve të Barcelonës.

Në këtë listë prinë Lionel Messi dhe Neymar, që kanë klauzolë largimi prej 215 milionë paund, të ndjekur nga Suarez dhe Busquets, që kushtojnë nga 172 milionë, përcjell Lajmi.net.

Lista e klauzolave të lojtarëve të Barcelonës:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top