Sport

Kjo padyshim është gjuajtja më e frikshme që e keni parë ndonjëherë (Video)


Publikuar më:


goool1

Në Argjentinë është shënuar një gol i jashtëzakonshëm këtë fundjavë.

Në takimin në mes të Lanus dhe Banfield, i cili përfundoi me rezultat 2-0, Victor Ayala shënoi një gol të mahnitshëm, duke e shtangur portierin.

Ayala lëshoi një gjuajtje të frikshme, duke e befasuar portierin Hilario Navarrao dhe duke mos i dhënë atij asnjë shans për të ndalur topin.

Shikoni super goditjen më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top