Sport

Kjo është vajza me të cilin Ronaldo takohej i maskuar (FOTO)


Publikuar më:


Ajo është modelja spanjolle, Georgina Rodriguez.

Georgina iu është shtuar listës së gjatë të femrave me të cilat ka flirtuar Ronaldo gjatë vitit 2016, por që me asnjërën prej tyre s’ka pasur lidhje serioze, përcjellë “Lajmi.net”.

Përmasat e Georginas mund t’i shihni më së miri në fotot e mëposhtme, të cilat nuk kanë nevojë për shumë koment.

14799092721303

4-1479830459-5898049_1479905687-8034935

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top